Nádrž ORCA, objem 10m3

Nádrž na jímání vody o objemu 10m3 : délka 280 cm, šířka 220 cm, výška 260 cm

Detailní popis
KOUPIT NA ESHOPU75 383 Kč včetně DPH
  • Detailní popis
  • Technické parametry

Nádrže mohou být používány pro různé účely, včetně uchovávání dešťové vody, pitné vody, průmyslové vody, nebo pro zemědělské potřeby. Nádrž na dešťovou vodu je samonosná a je z kvalitního polyethylenu. Je určená pro jímání dešťové nebo splaškové vody. Mezi hlavní přednosti těchto nádrží patří usazení bez betonáže a betonového podloží.

Jedná se o masivní monolitickou konstrukci bez svarů v těle nádrže. Je to také kvalitní a český výrobek. Díky použití výrobní technologie rotačního tváření plastů mají výrobky dlouhou životnost.

Nádrže na vodu mají mnoho výhod použití. Lze ji použít jako Zásobu vody v suchých oblastech: V oblastech s omezeným přístupem k vodě nebo v suchých podnebích mohou nádrže na vodu sloužit jako účinný způsob shromažďování a uchovávání dešťové vody nebo jiných zdrojů vody. Déle ji lze použít na Zavlažování zahrad a polí: Nádrže na vodu umožňují získávání vody pro zavlažování zahrad, polí a dalších zemědělských ploch, což může být zvláště užitečné v oblastech s nízkými srážkami.

Vybavení nádrže je:

  • víko šachty prumerem 600 CZ PLAST Rotomolding - s nosností 200kg
  • nástavec jímky prumer 600 výška 25cm - navařený na šachtu
  • 1kus gumové průchodky pro KJ DN 150 

Objem9800
Délka280
Šířka220
Výška265
Hmotnost320
Cena75383

Zajímají Vás naše produkty?
Napište nám

ODESLAT FORMULÁŘ