ÚvodFiltrační šachty zbaví dešťovou vodu všech nečistot

Filtrační šachty zbaví dešťovou vodu všech nečistot

Zpět23.6.2023
Jednou z možností jak ulevit životnímu prostředí a zároveň ušetřit, je využití dešťové vody k běžnému užívání jako je splachování WC, zalévání zahrady či praní prádla.

Životnímu prostředí je potřeba ulevit a jednou z možností je využití ddešťové vody praktickému využití. Je potřeba ale vědět, že dešťová voda obsahuje mnoho nečistot a těch se jde lehce zbavit pomocí filtrační šachty.

Tato šachta dokáže nejen odstranit nečistoty, ale odstraní také větvičky, ptačí true či listí, které voda ssebou nabrala po stoku po střeše. Tyto nečistoty a cizí předměty by mohly vodu znehodnotit a následně by nemohla být použiteln na účely co by jsme chtěli.

Tyto šachty mají hned 3 velikosti. Konkrétně filtrační šachta základní s hloubkou nátoku 36 centimetrů. Dále také filtrační šachta s nástavcem 40 cm, která má hloubku nátoku 76 cm. Jako poslední je filtrační šachta s nástavcem 100 cm s hloubkou nátoku 136 cm. Filtrační šachty jsou mimo jiné vybaveny filtračním košem, víkem, průchodkou DN 160 pro připojení nátoku.

více si můžete přečíst zde.

velkou výhodou filtračních šachet je jejich prakticky snadná instalace a  pohodlné čištění.

Pokud by jste chtěli takovou šachtu i vy, lze ji najít právě zde.

Zajímají Vás naše produkty?
Napište nám

ODESLAT FORMULÁŘ