ÚvodVýrobkyVoda a kanalizaceVodoměrné šachty stojanovéVodoměrná šachta VŠ GEO, výška 120cm obal

Vodoměrná šachta VŠ GEO, výška 120cm obal

Vodoměrná šachta GEO 120 cm - zateplený obal, bez armatur a potrubí. Vodoměrná šachta je připravena k osazení do výkopové rýhy. Jedná se pouze o obal bez osazení (bez PE potrubí, armatury)

Detailní popis
KOUPIT NA ESHOPUKatalogové číslo: 710041.018 712 Kč včetně DPH
  • Detailní popis
  • Technické parametry

Tento typ vodoměrné šachty je navržen a vyroben tak, aby se do šachty nemuselo vůbec vstupovat, ale aby byla šachta snadno a jednoduše instalovatelná a používaná. Vodoměr je u tohoto typu šachty umístěn těsně pod víkem. Zpravidla odkazuje na vnější obal nebo kryt vodoměrné šachty, který slouží k ochraně a bezpečnému zakrytí vodoměrných zařízení umístěných v podzemí.

Tato část vodoměrné šachty obvykle slouží hned k několika účelům. Prvním je Ochrana před vnějšími vlivy: Vodoměrný obal chrání vodoměrná zařízení před nepříznivými povětrnostními podmínkami, vandalismem, nečistotami a jinými vnějšími vlivy. Výhodou je zde i Bezpečnost a prevence před nehodami: Kryt vodoměrné šachty zajišťuje bezpečné prostředí a zabrání nehodám, jako je pád do šachty nebo poškození vodoměrných zařízení. Plusovým bodem je také Estetický vzhled šachty: Vodoměrné šachty obvykle mají estetický vzhled, což přispívá k celkovému vzhledu prostoru, kde jsou umístěny. V neposlední řadě má výhodu Snadného přístupu pro údržbu: Kryt umožňuje snadný přístup k vodoměrným zařízením pro údržbu, opravy a odečty. 

Jedná se o obal bez osazení - každý provozovatel vodovodní sítě může mít jiné nároky na instalaci vodoměru. Proto si armaturu a vodoměr instaluje sám.

Katalogové číslo710041.01
Cena8712
Výška1200

Zajímají Vás naše produkty?
Napište nám

ODESLAT FORMULÁŘ